Grujić golom srušio Junajted na gostovanju: Odlična partija Srbina za mladi tim Liverpula (VIDEO)

Da li će ovo uticati na Jirgena Klopa da talentovanom fudbaleru da više prilike u prvom timu Crvenih

• 5

Marko Grujić je se bori da kroz utakmice u mlađem timu Liverpula dođe do zapaženije minutaže u prvoj postavi, a te mečeve koristi odlično! Srpski fudbaler je postigao gol u derbiju protiv Mančester junajteda, gde su igrači Crvenih do 23 godine došli do pobede od 3:1 na gostovanju.

Visoki srpski fudbaler je sjajno iskoristio svoju građu kada je u 70. minutu visoko skočio u kaznenom prostoru posle kornera i zakucao loptu u mrežu Crvenih đavola.

Prethodno je Ejaria u 14. minutu doneo prednost gostima, a izjednačio je Džejms Vilson u 61. minutu.

Zatim je usledio gol Grujića, a potom je Hari Vilson povisio na 3:1 za Liverpul i postigao gol za konačan rezultat.

Pogledajte sve golove Liverpula, a pogodak Grujića je na 1.08 u prilolženom snimku: