Keln zabeležio prvu pobedu još od avgusta, Bajern prošao dalje posle penala (VIDEO)

Agonija Jarčeva prekinuta u Kupu

• 1

Fudbaleri Kelna pobedili su Hertu sa 3:1 u Kupu, što im je prvi trijumf još od avgusta.

Pakao Kelna traje još od 12. avgusta kada je zabeležen trijumf nad Leherom, takođe u Kupu, a onda kreće crni niz od čak 12 mečeva bez trijumfa, koji je prekinut samo nezvaničnom prijateljskom utakmicom protiv TV Herkenrata (7:2).

Imao je Keln sreću da gostuje nejakoj Herti koja je takođe u krizi jer ne zna za trijumf na poslednjih sedam duela.

Coler, Maroh i Klemens su bili strelci Kelna, a kod drugog pogotka je Miloš Jojić bio asistent iz kornera.

Štutgart je izbacio tim Kajzerslauterna sa 3:1, Nirnberg je bio bolji od Osnabrika sa 3:2, Volfzburg se radovao minimalcu od 1:0 protiv Hanovera.

Bajern je savladao Lajpcig tek nakon penala, iako su skoro čitavo drugo poluvreme imali igrača više.

Posle regularnih 90 minuta bilo je 1:1, a onda je Verner u poslednjoj seriji bio neprecizan (5:4). Pomenimo i to da je Lajpcig poveo u 68. minutu golom Forsberga iz penala, a alkantara je izjednačio u 73. minutu.