Gol Sergeja i poraz Mihe, Mertens sam pobedio Đenovu, Milan i Juve silni! (VIDEO)

Bez većih iznenađenja u Seriji A

• 0

Favoriti su odradili svoje u vanrednom 10. kolu Serije A!

Nakon što je Inter u utork veče pobedio Sampdoriju, po tri boda su upisali Napoli, Juventus, Milan, Lacio i Roma.

Napoli je povratio lidersku poziciju od Intera zahvaljujući het-triku Drisa Mertensa koji je gol Đenove pogađao u 14, 30. i 60. minutu za konačinh 2:3.

Juventus je praktično odradio posao protiv SPAL-a (4:1). Golove u prvom poluvremenu su postigli Bernandeski i Dibala, u drugom Kvadrado i Iguain.

Identičnim rezultatom Rosoneri su savladali Kjevo uz golove Susa, Čahanoglua i Kalinića, dok je Cezar postigao autogol. Valter Birsa je bio jedini strelac za domaćina.

Roma je golom Perotija iz penala u 10. minutu pobedila Krotone, a gradski rival Lacio je slavio u Bolonji rezultatom 2:1.

Sergej Milinković Savić i Semir Lulić su tresli mrežu, a Ćiro Imobile je stigao da promaši penal.