Neverovatan autogol u 1. minutu utakmice: Stadion je zanemeo, niko nije mogao da veruje šta je štoper uradio (VIDEO)

Golman nije imao nikakve šanse

• 10

Duel između Tura i Burga u drugoj francuskoj ligi obeležilo je pet golova, od kojih je jedan bio posebno interesantan.

Desni bek Tura Antoni Lipini postigao je autogol kakav se retko viđa.

Već u prvom minutu, preciznije u 36. sekundi utakmice Lipini je preciznim udarcem poslao loptu u mrežu, nažalost u svoju.

Samo što su krenuli sa centra, igrači Burga su poslali "dugu" loptu ka napadačima, ali je umesto njih defanzivac domaćih savladao golmana sa 17-18 metara.

Ostaje nejasno šta je tačno Lipini želeo da uradi ovom prilikom, ali je postigao sjajan autogol.