Jadno popodne u Premijer ligi (VIDEO)

Samo četiri gola na četiri meča koji su odigrani od 16.00 časova

• 1

Da ne beše utakmice između Stouka i Lestera (2:2), s pravom bi mogli da napišemo da je ovo bio jadan dan u Premijer ligi. Ovako, jadno je bilo samo u onim utakmicama koje su počele od 16.00 časova.

Četiri meča i samo četiri gola. Od toga viđene su tri pobede gostiju minimalnim rezultatom 1:0, dok je čas domaćina spasio Hadersfild protiv VBA, i to  sa igračem manje.

Jedini gol na tom meču postigao je Van La Para u finišu prvog poluvremena, dok je Šindler u 57. dobio drugi žuti karton.

Njukasl i Sautempton su izgubili od Bormuta i Barnlija, a Svonsi je poklekao pred Brajtonom.

Aleksandar Mitrović je presedeo čitav meč na klupi, dok je Dušan Tadić za Svece igrao do 78. minuta.