Majstorija Levandovskog, Bajern zgazio Borusiju u Dortmundu (VIDEO)

Bavarci slavili rezulttaom 3:1, a gol su primili tek u finišu meča

• 1

U prethodnom kolu su prvi put izbili na čelo tabele, a sada fudbaleri Bajerna nemaju nameru da ikome prepuste prvo mesto.

Bavarci su u derbiju Bundeslige demolirali Borusiju u Dortmundu rezultatom 3:1 i sada su im pobegli na šest bodova, dok su Lajpcig ostavili na +4.

Strelci za goste bili su Roben i Levandovski u prvom, kao i Alaba u drugom poluvremenu.

Levandovski je ponovo bio raspoložen protiv bivšeg kluba, a sada je petom, uz malu pomoć defanzivca Dortmunda, savladao Burkija.

Jedini pogodak za domaćina postigao je Bartra u 88. minutu kada je sve već bilo gotovo