≫

Ako Keln ovako nastavi, ne piše mu se dobro na Marakani! Volfsburg i Herta odigrali najluđu utakmicu! (VIDEO)

Novi ubedljiv poraz Jarčeva koji su zakucani za dno tabele u Bundesligi

• 1

Fudbaleri Kelna i dalje su na dnu Bundeslige sa svega dva osvojena boda iz 11 kola, a sada su doživeli novi težak poraz na svom terenu. Bolji od ''Jarčeva'' bio je Hofenhajm, koji je pobedio sa ubedljivih 3:0 golovima Gajgera u 10. minutu i sa dva gola Vagnera, u 56. sa penala i 80. minutu za konačnih 3:0.

Miloš Jojić je u igru ušao u 58. minutu, ali nije mogao da pomogne ekipi, koja je već tada gubila sa 2:0.

Podsetimo, Keln se vratio u igru u grupnoj fazi Lige Evrope, pošto je pobedio BATE Borisov u 4. kolu, pa sada na svom terenu dočekuje Arsenal, i ukoliko protiv Tobdžija izbori pozitivan rezultat mogao bi da se pita i u poslednjem kolu na Marakani protiv Zvezde.

Međutim, ukoliko ovako nastave do kraja, crveno-beli, koji su nakon remija u Londonu ostvarili ubedljivu pobedu protiv Radničkog u Nišu, imaće olakšan posao za evropsko proleće.

U poslednjoj utakmici 11. kola Bundeslige Volfsburg i Herta su odigrali nerešeno (3:3).

Počelo je ludo, golom Ibiševića već u 1. minutu. Bosanskom fudbaleru je bilo dovoljno 20 sekundi da zatrese mrežu gostiju, koji su 20 minuta kasnije promašili penal, ali je domaća ekipa do poluvremena ipak preokrenula. Prvo je Junus Mali u 41. minutu dao gol za izjednačenje, da bi potom Mario Gomez u 43. doneo vođstvo.

Tim iz Berlina je u 53. minutu izjednačio preko Karima Rekika, a zatim je Divok Origi u 60. minutu ponovo doneo prednost Volfsburgu.

Konačan rezultat i podelu bodova doneo je Dejvi Zelke u 83. minutu, posle spleta srećnih okolnosti kada je lopta došla do njega nakon odbrane golmana Volfsburga.