Zbog ovog projektil gola je i Bufon morao da pretrči ceo teren da čestita fudbaleru Juventusa (VIDEO)

Juve nastavio poteru za Napolijem i Interom posle ubedljve pobede nad Krotoneom od 3:0

• 0

Fudbaleri Juventusa savladali su Krotone sa 3:0 u utakmici 14. kola Serije A i tako su nastavili poteru za Napolijem i Interom.

Svi golovi pali su u drugom poluvremenu, a kada je Mario Mandžukić u 52. minutu probio Krotone, sve je bilo lakše.

Sjajnim udarcem glavom doneo je prenost Staroj torinskoj dami nakon centaršuta Barzaljija.

Najlepši momenat na utakmici viđen je u 60. minutu, kada je Matija de Šiljo postigao sjajan gol. Uputio je pravi projektil sa nekih 22 metra i pocepao mrežu.

Na golu je morao da mu čestita čak i golman Bufon, kome nije bilo teško da pretrči čitav teren da uputi reči hvale za takvo remek delo.

Konačan rezultat postavio je Mehdi Benatija u 71. minut kada se dobro snašao u petercu posle jedne gužve i loše reakcije odbrane Krotonea.