Nejmar i Kavani rastužili Đokovića! (FOTO) (VIDEO)

Najbolji srpski teniser posmatrao je veliki derbi francuske lige u Monaku, ali nije doneo sreću ekipi za koju navija

• 1

Fudbaleri PSŽ-a napravili su verovatno ključan korak ka povratku šampionske titule u Pariz pošto su savladali glavnog konkurenta Monako sa 2:1 na gostujućem terenu i odmakli su im 9 bodova na tabeli.

Golove su postigli Kavani u 19. minutu posle odličnog proigravanja Drakslera, a zatim i Nejmar u 52. sa bele tačke, nakon što je nad njim i napravljen penal.

Utešni gol za Monako postigao je Mutinjo iz slobodnog udarca u 81. minutu, nakon što je lopta na putu ka golu zakačila nekoga u živom zidu i preverila golmana Areolu.

Utakmicu je iz Monte Karla posmatrao i Novak Đoković, kome je Monako jedan od klubova za koje navija.

I na svom profilu na Instagramu objavio je ''stori'' sa stadiona Luj II kada su navijači istakli koreografiju.

Printskrin: Instagram.com/djokernole

U ekipi PSŽ-a od starta je zaigrao i Kilijan Mbape, dojučerašnji heroj Monaka koji je prošle godine vodio ovaj tim do titule i polufinala Lige šampiona. Na ovom meču se ispromašivao i nezadovoljno reagovao u nekoliko navrata, pa ga je publika propisno izviždala.