Šou Kutinja u demoliranju Brajtona, Luka Milivojević u zoni ispadanja! (VIDEO)

Redsi moćni kada je Kutinjo raspoložen

• 0

Fudbaleri Liverpula poigrali su se sa Brajtonom na gostovanju.

Crveni su petardirali nesrećni Brajton, na kraju je bilo 5:1, a dva gola pala su za minut u prvom poluvremenu!

Kutinjo je prvo uposlio Čana, zatim Firmina, koji je postigao i treći gol.

Kutinjo je dobru partiju krunisao novim pogotkom u završnici meča iz slobodnog udarca, zatim je Dank autogolom postavio konačan rezultat.

Posle petog pogotka, Marko Grujić je ušao u igru umesto Hendersona, ali nije imao vremena da pokaže bilo šta, igrao se 90. minut.

Votford je muški odigrao protiv Totenhema i poveo već u 13. minutu, Son je izjednačio sredinom prvog poluvremena, ali se ispostavilo da će na tome i ostati.

Pevcima je bilo još teže od 52. minuta kada je Sančez isključen, pa Totenhem sada već ozbiljnije kaska ispod evropske crte.

Everton se zadovoljio sa 2:0 protiv Hadersfilda, Šaćiri i Dijuf su doneli pobedu Stouku nad Svonsijem.

Luka Milivojević odigrao je ceo meč za Kristal Palas, ali nije bilo golova protiv VBA na gostovanju. Palas je u teškoj situaciji, u zoni je ispadanja kao osamnaesti tim sa 10 bodova, VBA ima tri boda više i u bezbednoj je zoni.