Novinari razbesneli Klopa posle derbija sa Evertonom: Mogu da pričam samo sa ljudima koji razumeju fudbal (VIDEO)

Runi, Everton i sudija razočarali Enfild

• 3

Posle dosuđenog penala na samom kraju gradskog derbija sa Evertonom (1:1) u 16. kolu Premijer lige, trener Liverpula Jirgen Klop besneo na  novinare.

Vidno razočarani Klop svima je na konferenciji posle utakmice stavio do znanja koliko je razočaran dosuđenim penalom na samom kraju meča posle dominantne partije njegovog tima.

- Igrali smo dobro ali nismo pogađali koliko je trebalo. Video sam samo jedan tim na terenu.

Po njegovim rečima, glavni krivac za ovakav rezultat je sudija meča Kris Poson.

- Ne razumem zašto nam sudije ovo rade. Bili smo dobri ali smo za protivnika imali tim koji igra defanzivno. Samo je jedan tim hteo da pobedi svih 90 minuta. Ja nisam video penal - rekao je Klop

Printskrin: Youtube/TomLFCHeaven

Zanimljiva scena dogodila se kada je Klop pitao novinare do podignu ruku ako misle da je  Evertonu dosuđen regularan jedanaesterac, na šta je većina odgovorila potvrdno.

- Ako svi mislite da je bio penal onda su i svi napadi na naše igrače mogli da budu takođe faulovi.

U razgovoru sa novinarima Klop je zaključio da može da priča samo sa ljudima koji razumeju fudbal.

Procenite sami da li je bio penal za Everton, sporni momenat je na 5.40 minuta klipa ispod.