≫

Siti već hladi šampionski šampanjac, Pevci očerupani sa 4:1 u Mančesteru! (VIDEO)

Već je dobrim delom rešena borba u Engleskoj

• 3

Fudbaleri Mančester sitija nastavili su pohod na titulu Premijer lige pobedom nad Totenhemom sa 4:1.

Građani imaju 17 pobeda i jedan remi u 18 kola Premijer lige (52 boda), pa je jasno da su najbliži peharu, pošto ih prati Junajted sa 38 bodova iz 17 utakmica.

Siti je poveo u 14. minutu preko Gindogana, koji je bio na pravom mestu posle kornera Sanea, da bi veliki korak ka trijumfu napravio De Brujne u 70. minutu.

Tada je Gidnogan bio u ulozi asistenta, a malu mrlju na partiju Građana bacio je Gabrijel Žesus u 75. minutu pogodivši stativu iz penala.

Ipak, u 81. minutu je Rahim Sterling postavio 3:0 nakon ubacivanja sa levog krila, čime su Pevci pokazali da ipak nisu dorasli borbi za sam vrh Premijer lige.

To je dokazano još jednom, kada je Sterling doneo 4:0, ali je Eriksen u poslednjim trenucima nadoknade postavio 4:1.

Tim iz Londona je tek sedmi nakon 18. kola, iako je dobrim delom uvoda sezona pokazivao šampionske ambicije.