≫

Juventus srušio Romu u Torinu, gosti promašili neverovatnu šansu u 93. minutu (VIDEO)

Patrik Šik je tragičar Vučice

• 1

Velika pobeda Juventusa u Torinu! Pobeda koja je aktuelnog šampiona, zajedno sa Napolijem, izdvojila na tabeli Serije A.

Stara dama je savladala Romu rezulttaom 1:0, golom Medhija Benatije već u 10. minutu.

Imao je Marokanac dosta sreće posle kornera Juventusa,nakon što lopta iz dva navrata pre toga nije htela u gol.

Juventus je bio bolji rival, držao sve konce igre u svojih rukama, ali umalo nisu ostali bez pobede u 93. minutu.

Grešku odbrane nije iskoristio Patrik Šik. Tačnije, Šćesni je odbranio zicer najskupljem pojačanju Rome.

Juve sada ima 44 boda, jedan manje od Napolija. Inter je na 3. mestu sa 40, Roma ima 38 i meč manje.