Bristol obrukao Đavole, ne i Siti: Pepov tim prelomio tek u 92. minutu protiv drugoligaša! (VIDEO)

Čast Čempionšipa branila se na veličanstven način

• 1

Fudbaleri Mančester sitija pobedili su Bristol siti sa 2:1 u prvom polufinalnom meču Liga kupa.

Tim iz Čempionšipa je u prethodnoj rundi eliminisao Mančester junajted golom u 93. minutu, a sada je u slično vreme Aguero bio taj koji je presudio pogotkom.

Hrabri Bristol je pokazao da nije tek tako daleko dogurao, poveo je preko Rida u prvom poluvremenu, pa je Pep Gvardiola imao šta da kaže u poluvremenu ekipi.

Građani su preko De Brujnea izjednačili u 55. minutu, da bi Argentinac prelomio pred revanš.

U drugom polufinalu, Čelsi i Arsenal igraju u sredu od 21.00.