≫

Ples sa kopačkom na glavi: Nejmar smislio novu ludu proslavu gola (VIDEO)

Brazilac se opustio u Kupu

• 0

Fudbaleri PSŽ-a pobedili su Amijen sa 2:0 u četvrtfinalu Kupa Francuske, a u centru pažnje bio je Nejmar.

Sve je bilo lakše Parižanima od 34. minuta kada je golman Ganter dobio crveni karton zbog faula van 16 metara, onda je Konatea zamenio Bue da bi bio među stativama, a Nejmar ga je iz penala matirao u drugom poluvremenu.

Lagano je zatresao mrežu, a onda skinuo kopačku i stavio je na glavu, nakon čega je zaplesao, čime je patentirao novu proslavu pogotka.

Konačan rezultat postavio je Rabio, a pobedu je ostvario još Monpelje, koji je bio bolji od Anžea sa 1:0 golom Mbenze.