≫

VAR ludnica u Liverpulu: Poluvreme trajalo sat vremena zbog pregledanja snimka, a redsi se obrukali na Enfildu (VIDEO)

Duel FA kupa između Liverpula i VBA (2:3) po mnogo čemu je poseban

• 1

VAR tehnologija je bila u centru pažnje na meču Liverpula i VBA u šesnaestini finala FA kupa.

Za samo nekoliko minuta, zbog dva sporna momenta je bila utakmica dugo prekidana kako bi se proverilo šta se i kako dogodilo na TV snimcima, što je donelo strepnju navijačima.

Prvo je glavni arbitar Greg Pousen poništio priznati gol VBA zbog ofsajda, da bi zatim Liverpul dobio penal.

Prvo je procenjeno da Salah nije fauliran, ali je pregled snimka pokazao da je kontakta za najstrožu kaznu bilo.

Ipak, Roberto Firmino nije to materijalizovao, pogodio je prečku, a VBA vodio sa 3:1 posle prvog dela igre.

Zbog svega toga, prvo poluvreme je trajalo skoro sat vremena, a Liverpul nije uspeo da izbegne eliminaciju, Salah je samo dao nadu golom u 78. minutu.

Ostalo je 3:2 za VBA, a dalje su prošli još Vigan, Sautempton, Šefild Junajted, Koventri, Brajton, Hal i Lester.

Ponovo će se zbog remija sastati Hadersfild i Birmingem, Nots Kaunti i Svonsi, Njuport i Totenhem.