≫

Prijogol ponovo rešeta: Srbin postigao 2 gola u pobedi PAOK-a (VIDEO)

Srpski reprezentativac postigao 12. gol u prvenstvu

• 2

Srpski reprezentativac Aleksandar Prijović je odličnu golgetersku formu potvrdio sa nova 2 pogotka u pobedi svog PAOK-a nad Janjinom od 3:1 u okviru 20. kola šampionata Grčke.

>>>Remi Zvezde u Turskoj: Mađari bili tvrd orah, Ben pogodio iz penala

Ova pobeda za grčki tim znači i prvo mesto na tabeli jer sada glavnom konkurentu za titulu Olimpijakosu beže 4 boda, ali imaju i utakmicu više.

Ipak, ono što je za sve navijače u Srbiji najbitnije jeste odlična forma Prijovića u ovoj godini koju je potvrdio novim asistencijama i golovima.

Da će imati svoje veče Srbin je nagovestio u 9. minutu kada je odlično asistirao Pelkasu za prvi gol na utakmici. Potom je i sam dva puta zatresao mrežu.

Prvi gol dao je  u 39. minutu, a drugi 6 minuta kasnije, pred sam kraj prvog poluvremena.

Da podsetimo, ovo je  12.gol našeg napadača u grčkom prvenstvu kojim se izjednačio na prvom mestu liste strelaca sa Karimom Ansarifardom iz Olimpijakosa.