≫

Neverovatan meč Liverpula i Totenhema: Salah postigao jedan od najlepših golova, a onda je usledio šok sa bele tačke i 95. minutu (VIDEO)

Nerealno je šta se sve izdešavalo u poslednjih 10 minuta igre na Enfildu

• 5

Totalna ludnica od utakmice viđena je na Enfildu, gde su Liverpul i Totenhem remizirali (2:2) u meču 26. kola Premijer lige. Videli smo pravu draž fudbala u jednom od najvećih hramova ove igre.

Uzbuđenje, preokreti, radovanje, pa strašna tuga na tribinama na jednoj, i dijemetralno suprotna situacija na drugoj.

Navijači Liverpula su skakali od sreće u 91. minutu posle gola Salaha za 2:1, i to nakon promašenog penala Harija Kejna u 87. minutu, koji je Totenhemu mogao da donese vođstvo. A onda se najbolji strelac Evrope u 2017. godini iskupio, i to posle pogođenog penala, koji je dosuđen za Totenhem u 95. minutu.

Slah je već u 3. minutu doneo prednost Liverpulu. Crveni su je čuveli sve do 80. minuta, kada je Vanijama postigao sjajan gol šutem sa velike distance.

Kejn je zatim promašio penal i 87. minutu, a Salah izveo neverovatnu majstoriju u 91. minutu, kada je sjajnim prodorom ''prošetao'' čitavu odbranu Totenhema za 2:1.

Ipak, u 95. minutu Totenhemu je dodeljen novi penal, koji je Kejn ovoga puta realizovao za veliko slavlje navijača Totenhema.