≫

PSŽ se poigrao u Kupu, Dani Alveš branio zbog isključenja golmana! (VIDEO)

Potpuno nepotrebno, Trap je zaradio isključenje

• 6

Fudbaleri PSŽ-a pobedili su Sošo u osmini finala Kupa Francuske sa 4:1 na gostovanju.

Već u 1. minutu je Di Marija zatresao mrežu, izjednačio je Martin, da bi se Kavani pobrinuo za vođstvo na poluvremenu.

U drugom delu igre, Di Marija je postavio konačnih 4:1 sa dva pogotka, a utisak je pokvario Trap nepotrebnim crvenim kartonom u 90. minutu.

Pri jednoj kontri rivala, golman je istrčao i zakucao se u protivničkog igrača, dileme nije bilo, pa je morao u svlačionicu pre ostalih.

Zato je Dani Alveš morao da se lati rukavica i stane među stative.