Grizman dao 4 gola za 40 minuta, Dmitrović sačuvao mrežu i protiv Viljareala (VIDEO)

Francuz sam pobedio Leganjes

• 6

Antoan Grizman je junak 26. kola španske Primere! Napadač Atletika iz Madrida postigao je sve četiti gola u pobedi Jorgandžija nad Leganjesom rezultatom 4:0.

Grizman je na taj način stavio Bareslonu pod pritisak s obzirom na to da ''katalonski klub'' sada ima samo četiri boda više. Doduše, i meč manje sa Las Palmasom u četvrtak.

Francuski napadač je tresao mrežu u 26, 35, 56. i 66. minutu. Na taj način je prestigao Kristijana Ronalda na listi strelaca.

Valensija je imala priliku da prestigne Real na trećem emstu, ali su odigrali samo 1:1 u Bilbau sa Atletikom.

Kondogbija je pogodio za vođstvo Slepih miševa u 23. minutu, da bi de Markos doneo bod domaćinu u 49. minutu. Vredi pomenuti i to da je Aduric promašio penal u 35. minutu.

Eibar je nastavio sa sjajnim partijama ove sezone.

Domaćin je savladao Viljareal golom Kikea u 16. minutu, a sjajan je među stativama ponovo bio naš Marko Dmitrović

Uspeo je, doduše, da zaradi i žuti karton u 81. minutu zbog odugovlačenja.