Srbin doneo pobedu Grofu Božoviću, ali je njegova golčina u 90. minutu izazvala i tuču na terenu (VIDEO)

Gosti su tvrdili da je gol postignut na prevaru, iako je sve bilo regularno

• 2

Fudbaleri Arsenala iz Tule, kog sa klupe predvodi Miodrag Grof Božović, pobedio je Ahmat sa 1:0 golom Gorana Čaušića u 90. minutu.

Bio bio ovo jedan sasvim običan izveštaj utakmice da taj gol nije izazvao tuču na terenu.

Šta se to dogodilo?

Igrao se 90. minut. Lopta je bila kod defanzivca gostiju Olega Ivanova i očekivalo se da će je izbaciti daleko od gola. Međutim, njega je slučajno po nozi udario saigrač Mohamadi i Ivanov je zastao. Nije mogao da krene napred.

To su igrači Arsenala iskoristili, oduzeli loptu, a nekoliko sekundi kasnije ona je došla do Čaušića koji nije čekao ni časa. Raspalio je i dao gol.

Printskrin: Youtube

Gosti su skočili na igrače Arsneala i hteli su da se obračunaju s njiva tvrdeći da se nisu držali fer-pleja.

Možda i nisu, ali je sve bilo regularno. Upravo to je sudija objašnjavao kapitenu Akhamata Utsievu. Ivanova niko od protivničkih igrača nije povredio i sve je bilo u redu sa golom Arsenala.