Reprezentativac Srbije gurnuo "Jarčeve" u provaliju: Keln strmoglavo ide ka drugoj ligi! (VIDEO)

Miloš Veljković je postigao gol u pobedi Verdera nad Kelnom od 3:1

• 1

Reprezentativac Srbije Miloš Veljković postigao je gol u pobedi Verdera nad Kelnom od 3:1 u poslednjem kolu 26. kola Bundeslige. Posle ovog poraza Keln je sve bliže Cvajti, dok Verder beži iz opasne zone.

Štoper koji se našao na poslednjem spisku Mladena Krstajića sjajno se snašao u kaznenom prostoru u 33. minutu posle kornera koji je izveo Junuzović, pa je tim iz Bremena na odmor otišao sa vođstvom.

Početkom drugog uzvratili su "Jarčevi" preko Osaka, koji je zakucao loptu pod prečku u 53. minutu.

Keln je nakon toga krenuo u ofanzivu jureći drugi gol, jer im bod nije donosio ništa spektakularno. To je iskoristio Rašica, koji je nakon asistencije Kainca izašao sam sa Hornom i matirao ga lukavim potezom.

Gosti iz Kelna su svim silama jurili izjednačenje do kraja, i bili su blizu u nekoliko navrata, ali je Pizaru malo falilo da postigne gol svom bivšem klubu.

Na kraju je Egestein u 90. minutu iskoristio novu kontru i postavio konačan rezultat.

Keln posle ove utakmice ostaje zakucan za dno tabele sa svega 17 bodova, dok Volfsburg, koji je na mestu koje vodi u baraž ima 8 više.