Rajković hteo da se bije sa svojim navijačima: Primio je strašnu bombu sa 30 metara, okrivili ga za poraz (VIDEO)

Srpski golman našao se na meti navijača Makabija iz Tel Aviva, sa kojima se umalo fizički obračunao

• 16

Makabi je sve dalje od titule nakon što je poražen od Hapoela iz Haife sa 2:1 na svom terenu. Navijači su kao glavnog krivca za poraz označili srpskog golmana Predraga Rajkovića, koji je posle meča ušao u sukob sa nekoliko navijača i hteo je fizički da se obračuna sa njima.

U tome ga je sprečio sportski direktor Makabija Ben Mansford, koji je odvojio srpskog golmana od navijača i smirio ga.

Iako je Makabi vodio od 14. minuta golom Dase, na kraju je izgubio meč. Falkošenko je sa oko 30 metara raspalio po lopti u 68. minutu i doneo je izjednačenje. Iako je Raković bio na lopti, nije uspeo bolje da odreaguje nakon snažnog šuta protivnika i vadio je loptu iz mreže.

To je uradio i u 93. minutu, kada je Megrelišvili postigao drugi gol za Hapoel, a Rajković je i kod tog udarca imao loptu na ruci, ali nije uspeo da spreči gol.