≫

Odbrana Argentine je smejurija: Španci u samo dva poteza ponizili aktuelnog vicešampiona sveta (VIDEO)

Ne piše se dobro Gaučosima na Mundijalu, ovaj detalj mnogo toga govori o njihovoj igri

• 3

Za rubriku verovali ili ne: Španija - Argentina 6:1!

Gaučosi su do nogu potučeni u Madridu, Lopetegijeva "Furija" poigravla se sa Argentinom kao da je na drugoj strani imala Andoru ili San Marino, a ne aktuelnog viceprvaka sveta.

Odsustvo Mesija nikako ne sme da služi kao alibi za Južnoamerikance koji su u drugom poluvremenu, u kojem su primili četiri gola, a nisu dali nijedan - delovali kao polumataeri.

O tome najbolje svedoči četvrti gol koji je postigao Iago Aspas, a asistent bio - golman De Hea?!

Bez igde ikoga od Argentinaca oko sebe na centru igrališta, Aspasu je De Hea poslao loptu pravo "u for", a ovome je ostao samo da matira golmana Argentine kome nije vredelo ni to što je izleteo tamo gde je trebalo da bude neko od njegovih saigrača.

Lagana egzekucija Aspasa za totalni slom Gaučosa bila je uvertira za šesti gol u režiji Iska, koji je usledio samo minut kasnije.