Mitrović i Grujić igrali u pobedama Fulama i Kardifa!

Velšani jednom nogom u Premijer ligi, Fulam im diše za vratom

• 2

Fulam i Kardif su ostvarili pobede u mečevima 39. kola Čempionšipa, a Aleksandar Mitrović i Marko Grujić su igrali za svoje timove.

Iako je za reprezentaciju Srbije igrao svih 180 minuta tokom prijatelsjkih mečeva protiv Maroka i Nigerije, Mitrović je bio starter za ekipu Slaviše Jokanovića na gostovanju Noriču.

Nije postigao gol, ali su se za to pobrinuli Johansen i Kerni u 66. i 70. minutu za konačnu pobedu od 2:0.

Popularni Mitar je igrao do 78. minuta kada je svoje mesto ustupio Kamari.

Pobedu je ostvario i Kardif, a Grujić je bio na terenu svih 90 minuta. Velšani su pobedili Barton rezultatom 3:1. Strelci su bili Zohore i Mendez-Laig u prvom i paterson u drugom poluvremenu.

Fulam je sada treći sa 72 boda, dok je Kardif ostao na drugom mestu sa 79 bodova.