≫

Fudbaleri Belčatova pukli 30:0, smeje im se cela fudbalska Evropa!

Ovo se baš retko viđa

• 0

Fudbaleri poljskog četvrtoligaša Belčatova iz Poljske uspeli su da prime 30 golova na samo jednoj utakmici i tako privuku pažnju fudbalskog sveta.

>>>Stigao Paninijev album: Ovih 18 igrača Srbije se nalazi u njemu (FOTO)

Izgleda da se fudbaleri Belčatova baš ne snalaze na gostujućem terenu jer je stadion ekipe Kutna baš bio poguban za njih. Već na poluvremenu rezultat na semaforu izgledao je kao završena prva četvrtina loše košarkaške utakmice, 16:0, da bi do kraja ta brojka narasla na 30:0.

Sa druge strane lokalni heroji Kutna postali su Mihalek sa 8 golova, Zagajevski sa 6. Na ovom meču viđena su i dva het-trika u režiji Filguza i Navrockog.

Ipak, za Belčatov postoji, osim igranja u gostima, i jedna olakšavajuča okolnoti, tim je zbog finansijkih problema imao samo 11 igrača, pa nisu imali praov na izmene, a protivnik je to "podlo" iskoristio i sasuo 30 golova u mrežu. Dešava se.