0

Vojvodina ostala bez pobede u Nišu u 89. minutu: Radnički promašio penal, a celo drugo poluvreme igrao je sa igračem više!

Vredi pomenuti i to da Borac više nije u zoni ispadanja

Fudbaleri Borca pobedili su u Čačku Mačvu rezultatom 2:0, a Radnik u Surdulici ekipu Javora 1:0 u utakmicama 29. kola Super lige Srbije.

Borac je ovim trijumfom pobegao iz opasne zone u kojoj je sada Rad drži "fenjer", a Javor pretposlednje mesto nakon gostovanja Radniku.

Meč u Surdulici odlučio je Miloš Milovanović golom u 10. minutu.

Odigrane su još dve utakmice u istom terminu od 15 sati. U derbiju kola Radnički i Vojvodina odigrali su 1:1 u Nišu, a isti rezultat bio je u Zemunu gde je gostovao Napredak.

Vojvodina je bila nadomak pobede u Nišu s obzirom na to da su u 89. primili gol. Prethodno je Zličić u 54. pogodio za 1:0, a vredi pomenuti i to da je Eze dobio drugi žuti karton u 46. minutu.

Radnički je imao i penal u 74. minutu međutim, Rockov je odbranio šut Pavkova.

Mladost - Crvena zvezda 17.00

Tabela: Crvena zvezda 73 boda, Partizan 61, Radnički Niš 50, Čukarički 47, Spartak 46, Voždovac 46, Napredak 43, Vojvodina 41, Radnik 36, Mladost Lučani 35, Zemun 35, Bačka 30, Mačva 28, Borac 23, Javor 22, Rad 21.

Tagovi: FK Borac Čačak, FK Javor Ivanjica, FK Radnički Niš, FK Vojvodina, Super liga Srbije

Pogledajte sve vesti u poslednja 24 sata

Kakvoj to Kristalnoj palati ime duguje klub našeg Luke Milivojevića

Ibra ponovo dominira: Dao gol, pa magičnom "kiflom" oduševio Ameriku (VIDEO)

Sevnuo volej bivšeg igrača Zvezde, i to za pobedu u gostima (VIDEO)

Inter je gazda Milana: Ikardi iskoristio glupost Donarume i srušio Rosonere u 92. minutu (VIDEO)

Legendarni teniser isprozivao bivšeg igrača Zvezde: On i njegovi saigrači nisu ni za treću ligu!

Prijović dao dva gola i doneo pobedu PAOK-u u gradskom derbiju (VIDEO)

Zvezdin klinac dao sjajan gol protiv Vojvodine (VIDEO)

Milivojević promašio penal, Kristal Palas izgubio u poslednjim trenucima meča (VIDEO)

Ožegović iznudio penal, promašio ga, pa dao gol! Bivši napadač Partizana obeležio veliku pobedu Arsenala protiv Spartaka (VIDEO)

Srbina od Junajteda deli 11 miliona, Murinjo želi i štopera Napolija već na zimu!

Degenek pomenuo Šaćirija pred Liverpul: On ne vredi kao čovek, ni sam ne zna odakle je (VIDEO)

Grobari na bizaran način omeli Čečarića da postigne gol iz penala! (VIDEO)

Mirković razočaran remijem u Kuli: Protraćili smo prvo poluvreme (VIDEO)

Mažić deli pravdu Ronaldu na Old Trafordu!

Tončev: Radnički igra najbolji fudbal u Srbiji!

Bledi Partizan "pucao ćorcima" u Kuli: Spartak promašio penal, pa bunkerom osvojio bod! (VIDEO)

Grobari prekinuli meč u Kuli bakljadom za ubijenog saborca (VIDEO)

Stojković odbranio penal, pa "umalo" skrivio novi: Subotičani u neverici posle odluke sudije Vasića! (VIDEO)

Frustrirani smo, ali znam kako da izvučem Fulam: Jokanović "zna recept" za uspeh, uprkos porazima!

Peh za Partizan: Jovičić slomio prst!

Partizan promenio plan: Janković skinut sa transfer liste!

Liverpul može da zahvali Srbinu za osvojene trofeje: Evo kako su Englezi "učili fudbal" od Zvezde! (FOTO) (VIDEO)

MEČ DANA: Šta od sporta nude televizije? (21. oktobar)

Luka Jović postao večan: Dres Ajntrahta u kojem je Srbin postigao 5 golova završio u muzeju kluba! (FOTO)

Loše vesti za Mesija i Barselonu potvrđene: Argentinca čeka duža pauza! (FOTO) (VIDEO)

Reprezentativac Srbije nije zaboravio da izvodi penale: Tadić pogodio za ubedljiv trijumf Ajaksa! (VIDEO)

Raspucao se i Napoli pred važan meč sa PSŽ-om, Maksimović zakucan za klupu

Radnički iz Niša pobegao Partizanu, evrogol bivšeg igrača Zvezde doneo spas Voždovcu! (VIDEO)

Goreo je ceo sever Marakane! Delije spektakularno ispratile Zvezdu u Liverpul (VIDEO)

Rasturio Sevilju za 15 minuta, pa se povredio: Mesi doživeo jeziv pad, pod znakom pitanja nastup protiv Reala u Klasiku! (VIDEO)

Levandovski čuva Kovača: Roben ugrozio Bajern crvenim kartonom, presudio Poljak golovima i asistencijom (VIDEO)

Zvezda ide trijumfalno u Liverpul: Boaći se raspucao protiv Rada, ali Milojevića brinu dve povrede! (VIDEO)

Salah doneo tri boda Liverpulu pred duel sa Zvezdom u Ligi šampiona! (FOTO) (VIDEO)

Ustaška slova na Zvezdinom Severu: Delije isprozivale Radovce zbog vraćanja zastave Torcidi (VIDEO)

Dva puta za 6 minuta: Veza Ebisilio-Boaći radi, Gobelja zakucao loptu pod prečku Rada! (VIDEO)

Ronaldo dao gol Đenovi i ispisao istoriju: Portugalac postao rekorder sa 400 golova u 5 najjačih liga sveta! (FOTO) (VIDEO)

PSŽ surov kao protiv Zvezde i Liona: Brutalni Parižani dali 16 golova u poslednje tri utakmice! (VIDEO)

Kardif prekinuo niz od 6 poraza protiv Jokanovog Fulama, Siti petardirao Barnli! (VIDEO)

Briljira i kad ne da gol: Mitroviću bi na asistenciji pozavideo i Kristijano Ronaldo! (VIDEO)

Najgluplji mogući crveni karton za Milinković Savića: Sudija ga izbacio jer je suvišnu loptu prejako izbacio sa terena!? (VIDEO)

Pogledajte primitivni potez koji je Murinja pretvorio u zver: Sarijev pomoćnik izazvao skandal slaveći gol Čelsija! (VIDEO)

Murinjo poludeo kao Habib: Trojica ga držala da ne izazove tuču, potom je odgovorio navijačima Čelsija za uvrede! (VIDEO)