Vojvodina ostala bez pobede u Nišu u 89. minutu: Radnički promašio penal, a celo drugo poluvreme igrao je sa igračem više!

Vredi pomenuti i to da Borac više nije u zoni ispadanja

• 0

Fudbaleri Borca pobedili su u Čačku Mačvu rezultatom 2:0, a Radnik u Surdulici ekipu Javora 1:0 u utakmicama 29. kola Super lige Srbije.

Borac je ovim trijumfom pobegao iz opasne zone u kojoj je sada Rad drži "fenjer", a Javor pretposlednje mesto nakon gostovanja Radniku.

Meč u Surdulici odlučio je Miloš Milovanović golom u 10. minutu.

Odigrane su još dve utakmice u istom terminu od 15 sati. U derbiju kola Radnički i Vojvodina odigrali su 1:1 u Nišu, a isti rezultat bio je u Zemunu gde je gostovao Napredak.

Vojvodina je bila nadomak pobede u Nišu s obzirom na to da su u 89. primili gol. Prethodno je Zličić u 54. pogodio za 1:0, a vredi pomenuti i to da je Eze dobio drugi žuti karton u 46. minutu.

Radnički je imao i penal u 74. minutu međutim, Rockov je odbranio šut Pavkova.