≫

Arnautović heroj Vest Hema, Junajted u 20. minutu rešio pitanje pobednika (VIDEO)

Austrijanac je imao svoj dan, kao i Sančez na Teatru snova

• 0

Marko Arnautović je heroj Vest Hema! Sa dva gola u provom poluvremenu, Austrijanac srpskih korena je bio najzaslužniji za trijumf Čekićara nad Sautemptonom rezultatom 3:0.

Bio je to direkttan sudar rivala koji se bore za opstanak, a Arnautović je mrežu tima čiji dres nosi Dušan Tadić pogoađao u 17. i 45. minutu. Prethodno je i Žoao Mario u 13. bio strelac.

Vest Hem sada ima 33 boda, dok su Sveci ostali u zoni ispadanja sa 28.

Mančester junajted je savladao Svonsi rezultatom 2:0, a oba gola su viđena u uvodnim trenucima meča.

Lukaku je bio strelac u 5. minutu na asistenciju Sančeza, a Čileanac je u 20. i sam dao gol.

Važnu pobedu ostvario je i NJukasl, dok je VBA praktično jednom nogom u Čempionšipu.