Arsenal razmontirao CSKA u Londonu, Basta je ovaj put zasenio Milinković Savića! (VIDEO)

Lacio i Arsenal se raspucali

• 7
Rapsodija Tobdžija u pravo vreme Foto: AP/Tanjug

Fudbaleri Arsenala raspucali su se protiv CSKA u prvom meču četvrtfinala Lige Evrope sa 4:1!

Iako je CSKA brzo uzvreatio na gol Remzija, preko golovina u 15. minutu, već do poluvremena je postavljen konačan rezultat.

Lakazet je do 35. minuta postigao dva gola, Remzi još jedan, pa je za nešto više od pola sata zapečaćena sudbina Armejaca u Ligi Evrope.

U nastavku je Venger odmorio Mkitarijana, Lakazeta i Vilšera, dao šansu Ivobiju, Velbeku i Elneniju, dok je na drugoj strani Atletiko bio bolji od Sportinga sa 2:0 u Madridu.

I ovde je sve rano rešeno, Koke je u 1. minutu bio strelac, Grizman u 40, pa Jorgandžijama preostaje da samo završe posao u Lisabonu.

Najefikasnije se pokazao Lacio sa 4:2 protiv Salcburga, s time da je Basta kod prvog gola idealno asistirao u osmom minutu.

Sa boka je lepo pogledao kako se odvija situacija u šesnaestercu i samo dočekao pravi trenutak da uposli Lulića, dok su strelci bili još Parolo, Anderson i Imobile.

Ceo meč odigrao je Sergej Milinković Savić, a srpskih aktera nije bilo u susretu RB Lajpciga i Marseja, koji je pao golom Vernera sa 1:0.