Najluđi gol ikada postignut na derbiju u Bosni: Golman Želje u nadoknadi pogodio sa preko 70 metara (VIDEO)

Lider na tabeli izbegao poraz na svom terenu

Vedran Kjosevski, golman Željezničara slavi gol; Printskrin: Dailymotion.com/Golovi

Neverovatan gol viđen je u Bosni, gde je u derbiju 4. kola plej-ofa Premijer lige Bosne i Hercegovine lider na tabeli Željezničar uspeo da izvuče bod protiv Širokog Brijega (1:1)

Tim sa Pecare je vodio od 36. minuta golom Bagarića, koji je glavom zakucao loptu posle odličnog centaršuta Dina Ćorića i doneo vođstvo svojoj ekipi na Grbavici.

Delovalo je da će doneti i pobedu, ali je onda u 93. minutu golman Željezničara, Vedran Kjosevski postigao spektakularan gol sa oko 70 metara, tako što je sa svog terena poslao dugu loptu pred šesnaesterac, a tamo je golman Širikog Bandić loše procenio let lopte. Ona ga je preskočila, a tada je već bilo kasno da odreaguje i spreči je da uđe u mrežu.

Komentator je bio u transu i samo je ponavljao "Da li je moguće, da li je moguće".

Daljinac

Tagovi: FK Željezničar, FK Željezničar Sarajevo, gol, Premijer liga BIH, Premijer liga Bosne i Hercegovine, Vedran Kjosevski