Milivojević asistirao za važnu pobedu Palasa, Barnli razbio Lisice!

Posle nove pobede Kristal Palas se nalazi 6 bodova od zone ispadanja

• 0
Tomkins slavi gol Kristal Palasa; Foto: Tanjug/AP

Fudbaleri Kristal Palasa pobedili su Brajton kod kuće sa 3:2 u meču 34. kola Premijer lige i napravili velikis korak ka ostanku u ligi. Luka Milivojević asistirao je za treći gol i pobedu svoje ekipe.

>>>Kako je Stojke reagovao kod tunela dok mu je sever pevao novu pesmu kojom ga brutalno vređaju! (VIDEO)

Sve golove dva tima postigli su u prvom poluvremenu, uz odličnu asistenciju Luke Milivojevića koji je prilikom trećeg gola Palasa odlično centrirao ka Zahi koji je svojim drugim golom na meču overio pobedu domaćina.

Kristal Palas je sve svoje golove postigao do 24. minuta, dok je Brajton pogađao prvo u 18., a potom i u 34. minutu.

I ekipa Burnlija upisala je bitnu pobedu protiv Lestera od 2:1. Vud i Long pogodili su u 6. i 9. minutu, dok je za Lisice i  konačnih 2:1 pogodio Vardi u 72. minutu.

Džejmi Vardi šutira ka golu; Foto: Tanjug/AP

Hadersfild je pobedio prvi put posle pet kola, pao je Votford 1:0, a jedini gol na meču dao je Tom Ins u 91. minutu.

Svonsi i Everton odigrali su nerešeno 1:1. Everton je poveo autogolom Notona u 43. minutu, da bi  Aju u 72. minutu posle slučajne asistenije Kerola doneo svojoj skipi nerešen rezultat.