≫

Kolarov asistent u ubedljivoj pobedi Rome! (VIDEO)

Roma je napravila lepu uvertiru za revanš meč Lige šampiona koji igra sa Liverpulom 2. maja

• 1

Fudbaleri Rome ubedljivo su , na svom terenu, savladali Kijevo sa 4:1 uz 2 gola Edina Džeka i asistenciju srpskog reprezentativca Aleksandra Kolarova u okviru 35. kola italijanske Serije A.

>>>Tadić dao dva gola za opstanak Sautemptona, onaj drugi je remek - delo (VIDEO)

Vučica se brzo oporavila posle ubedljivog poraza od 5:2, koji je u utorak doživela od Liverpula u polufinalu Lige šampiona pa je pred revanš, koji je na programu 2. maja, sav bes iskalila na gostima iz Verone.

Ceo meč za Rimljane odigrao je kapiten reprezentacije Srbije Aleksandar Kolarov, a zabeležio je i asistenciju prilikom drugog gola u 40. minutu. Tada je odlično prošao po levoj strani, centrirao, a u kaznenom prostoru najbolje se snašao Edin Džeko koji je postigao svoj prvi, od ukupno dva gola na meču.

Osim ovog pogotka za Romu su pogađali Šik u 9. potom El Šaravi u 65. minutu, a Džeko je ponovo zatresao mrežu u 67. minutu susreta.

Sa druge strane u ekipi Kijeva nastupili su bivši igrači Zvezde i Partizana, Nenad Tomović i Ivan Radovanović ali su se samo uklopili u "sivilo" svoje ekipe koja je na samom kraju susreta uspela da dođe do počasnog pogotka u 88. minutu preko Inglesea.