Fudbaler Partizana postigao najlepši gol u sezoni 2017/18 (VIDEO)

Doduše, sada već bivši fudbaler crno-belih...

• 2

Osim najbolje postave, trenera, debitatna i MVP-ja šampionata, Super liga je izabrala i najlepši gol u sezoni 2017/18!

U poitanju je pogodak sada već bivšeg igrača Partizana Nemanje Mihajlovića protiv Mačve.

I to u prvom kolu, kada je u drugom poluvremenu sjajno lobovao čuvara mreže gostujućeg tima u ubedljivoj pobedi od 6:1.

U konkurenciji su bili još i Vulić iz Napretka (gol protiv Spartaka za 4:3 u 90. minutu), Drinčić iz Čukaričkog protiv Napretka, Ričmond Boaći iz Zvezde protiv Radnika, kao i Marko Janković iz Partizana protiv Vojvodine.