≫

Kadeti Zvezde osvojili titulu u direktnom duelu sa Partizanom: Čak 6 golova viđeno je u Zemunelu! (VIDEO)

Večiti derbi završen je rezultatom 3:3 što je odgovaralo timu sa Marakane

• 6

Posle omladinaca, koji su posle nestvarnog preokreta protiv Partizana osvojili titulu, i kadeti Crvene zvezde su postali šampioni Srbije!

Partizan - Crvena zvezda 3:3 (2:3)

(Pavlović 8, Glišić 33, Balaž 86 - Dedijer 6, Kupusović 10. i 24)

Partizan: Kašić, Radmilovac, Ćorković, Momčilović, Balaž, Glišić, Stanojlović, Đorđević, Štulić, Pavlović, Tejić.

Rezerve: Bondžić, Đurković, Gajić, Novaković, Arambašić, Đorđević, Jovković.

Crvena zvezda: Krstović, Milisavljević, Stajić, Adžibaba, Savić, Milikić, Velikić, Stojanović, Kupusović, Jočić, Dedijer.

Rezerve: Damnjanović, Pupović, Jankulov, Jovičić, Ajdinović, Puletić, Burmaz.

Kadeti Zvezde slave titulu; Printskrin: Facebook

Izabranici Nikole Puače odigrali su 3:3 sa Partizanom u SC Teleoptik i sezonu su završili sa identičnim brojem bodova kao i večiti rival, ali je međusobni susret na stani crveno-belih.

Zvezda je vodila 3:2 na poluvremenu i držala je konce igre u svojim rukama međutim, Partizan je u 86. minutu vratio dramu u meč i izjednačio.

- Čestitao bih igračima koji su zaslužili titulu u kadetskoj ligi. Oni su Zvezdina budućnost i klub ne treba da brine - rekao je trener Puača posle meča.

Najbolju priliku za potpuni preokret Partizan je imao u 90. minutu kada je Novaković iz slobodnog udarca šutirao pored gola. Mogla je i Zvezda u narednom napadu do 4:3, ali je kontra 5 na 1 upropašćena zbog ofsajda.

Zanimljivo, Zvezda je sve tri gola u ovom meču primila posle kornera.