≫

Tadić dominira u Ajaksu - gol i asistencija za poluvreme! Nikolićev Videoton nosi dobar rezultat iz Švedske (VIDEO)

Golgeterski niz srpskog reprezentativca se nastavio

• 2

Srpski internacionalac Dušan Tadić već počinje da se isplaćuje Ajaksu jer je posle gola koji je u prošlom kolu kvalifikacija za Ligu šampiona dao Šturmu, i u meču sa Standardom iz Liježa bio ključni igrač na terenu.

Tadić je u još jednoj maestralnoj partiji zabeležio asistenciju, a potom se i sam našao u ulozi strelca. Međutim, Ajaks je ispustio 2:0 i odigrao je ''samo'' 2:2 u Belgiji.

>>> Ljajić napušta Torino: Opcije Francuska, Turska i Rusija!

Tadić je prvo u 19. minutu uspeo da prevari svog čuvara, prođe po desnoj strani i pronađe Huntelara koji nije imao težak posao da postigne pogodak.

Petnaestak minuta kasnije novi član Ajaksa je sa ivice šesnaesterca zatresao mrežu za veliko slavlje navijača Kopljanika.

Da podsetimo Dušan Tadić je stigao u Ajaks iz Sautemptona za 12 miliona evra.

od ostalih rezultata vredi poemnuti remi Videotona u Švedskoj (1:1) i pobedu Benfike nad Fenerbahčeom.