≫

Bufon je čudo jedno! Legendarni Italijan se već kandidovao za odbranu godine u Francuskoj (VIDEO)

Godine ništa ne mogu slavnom Italijanu

• 0

Đanluiđi Bufon i sa 40 godina ima reflekse jedne mačke, pokazao je to i u meču Lige 1 protiv Gengana, gde je PSŽ slavio 3:1 posle preokreta.

Ipak, dugo je trebalo "svecima" da slome otpor domaćeg tima koji je vodio od 20. minuta, mada je mogao i ranije da dođe do prednosti...

Već u 13. minutu Gengan je napao po levom krilu, lopta je stigla u srce kaznenog prostora odakle je usledio udarac, ali i neverovatna intervencija Bufona - sa zemlje je uspeo da odreaguje, zakači loptu koja se od prečke odbila u korner.

Neverovatan je Bufon.

Do kraja, golovima Nejmara iz penala i Embapea koji je bio dvostruki strelac, gosti su preokrenuli i upisali trijumf na gostovanju.

Pogledajte sjajnu intervenciju italijanske legende.