≫

Atalanta nastavlja da melje redom: Frosinone otišao kući sa 4 gola u mreži! (FOTO)

Tim Đanpjera Gasperinija nastavlja da niže pobede

• 0

Fudbaleri Atalante ubedljivo su savladali ekipu Frosinonea sa 4:0 u prrvom kolu italijanske Serije A.

Domaća ekipa od samog početka imala je inicijativu koja je već u 14. minutu zahvaljujući Gomezu dovela do prvog gola na meču.

Ipak, drugi deo igre bio je mnogo efikasniji jer je Hateboer u 48. minutu duplirao prednost, da bi Perišić trinaest minuta kasnije doveo svoj tim do nedostižnih 3:0.

Gosti su pokušavali da napadnu, ali je svaki njihov pokušaj tim iz Bergama lako zaustavio, da bi do kraja raspoloženi Gomez postavi konačan rezultat svojim drugim pogotkom na ovom meču.

Zanimljivo je da je Atalanta vezala i desetu utakmicu bez poraza. Poslednji put pognutih glava su izašli sa terena u Seriji A još u prošloj sezoni kada su gostovali Kaljariju i izgubili sa 1:0.