Mačva slavila u Lučanima: Bivši igrač Zvezde dao prelep gol, a u finišu je usledilo remek delo za pobedu (VIDEO)

Šapčani odneli sva tri boda na gostovanju protiv Mladosti

• 3

Fudbaleri Mačve pobedili su Mladost iz Lučana sa 2:1 na gostujućem terenu. Golovi Nenada Gavrića i Ivana Obrovca bili su dovoljni za tri boda ekipe iz Šapca.

Iako je domaćin imao i bolje prilike, pogađao je i okvir gola, izabranici Gorana Aničića su iskoristili svoje dve izgledne prilike da ih pretvore u gol i tako izašli kao pobednici iz ovog duela.

Gavrić je lepim golom u 19. minutu doneo Mačvi prednost, dok je u 27. minutu posle penala Aleksandar Pejović izjednačio rezultat.

Pretili su igrači Neška Milovanovića do kraja meča, a najbliži pogotku bio je Janko Tumbasević, koji je pogodio okvir gola posle dobrog šuta sa distance. Ipak, kada nisu iskoristili prilike, usledila je kazna, pa je tako Ivan Obrovac najlepšim momentom na utakmici i sjajnim šutem sa oko 18 metara doneo Mačvi pobedu.