Erupcija na San Siru: Milan pobedio Romu golom u 95. minutu! (VIDEO)

Spektakularan derbi 3. kola Serije A

• 2

Fudbaleri Milana slavili su u derbiju 3. kola Serije A protiv Rome sa 2:1! Goreo je San Siro posle pogotka Patrika Kutronea u 95. minutu za pobedu Rosonera nad velikim rivalom.

Gonzalo Iguain ga je majstorski proigrao, a Kutroneu nije bilo teško da nekoliko sekundi pre kraja meča postigne gol za veliko slavlje.

Milan je poveo u 40. minutu preko Kesija, koji je iskoristio sjajan centaršut Rodrigeza i na drugoj stativi ubacio loptu u praznu mrežu. Bila je to nagrada za odlično poluvreme ekipe Đenara Gatuza, u kojem su "pojeli" Romu, koja nije ličila na sebe.

Rimljani su se konsolidovali na poluvremenu, a posle jedne gužve u kaznenom prostoru posle kornera Federiko Facio je snažnim šutem matirao Donarumu.

Viđeno je zatim još dva gola, jedan u mreži Milana, i drugi u mreži Rome, ali je posle VAR-a odlučeno da se oni ponište.

Ipak, Milan je na kraju preko Kutronea uspeo da dođe do gola i prve pobede u novoj sezoni.