Revija golova u Španiji: Valensija na dnu, Levante srećan sa 2:2 posle crvenog kartona! (VIDEO)

Lep meč za neutralne posmatrače

• 0

Fudbaleri Levantea i Valensije remizirali su sa 2:2 u prvom nedeljnom meču Primere.

Već u 13. minutu je Rođer doneo prednost svom timu posle kiksa golmana Neta, koji mu je samo poklonio loptu iz naručja lošom intervencijom.

Čerišev je samo tri minuta kasnije anulirao to udarcem glavom iz peterca, da bi Rođer ponovo smestio loptu u mrežu nešto kasnije.

Ovaj put nije bilo kiksa defanzivaca, samo majstorstva strelca koji je odlično zahvatio loptu iako je imao dvojicu čuvara na leđima.

Ipak, konačan rezultat postavio je Pareho iz nespretno skrivljenog penala, a u 76. minutu, Koke iz Levantea je isključen.

I pored 15 minuta sa igračem manje, Levante je zasluženo došao do boda, što nije prijalo Slepim miševima. Valensija je 15. sa samo dva bida iz tri kola, Levante je peti sa četiri boda.

U timu Valensije, Uroš Račić nije bio ni u protokolu.