Otkrivena tajna klauzula Ronaldovog ugovora: Sad je jasno zašto se toliko nervira kad ne da gol

Portugalac može dodatno da zaradi ukoliko ima dobar prosek pogodaka u dresu Juventusa

Kristijano Ronaldo, FK Juventus

Kristijano Ronaldo je ovog leta došao iz Reala u Juventus za 117 miliona evra, a potpisao je ugovor na četiri godine, po kome će zaraditi 120 miliona evra.

Ali, ta cifra može da se dodatno uveća, po klauzuli koja je otkrivena, a uslov za to je da ima prosek od najmanje jednog gola po meču.

Ronaldo po ovoj klauzuli može da zaradi pet miliona više, što njemu predstavlja samo dodatni motiv da trese protivničke mreže.

Iako je on uvek gladan golova, novac uvek dobro dođe kao motivacija, pa ne čudi što se toliko nervirao kada je promašivao šanse, pa čak i kada su njegovi saigrači davali golove posle njegovih promašaja.

Portugalcu na prve tri utakmice nije dobro krenulo, jer nije uspeo da se upiše u listu strelaca, ali je u četvrtom meču dao dva gola protiv Sasuola i trenutno ima prosek od pola gola po meču.

Johnny Repp

Mislim da je bolje da su u tu klauzulu ubacili i asistencije jer ovako i onako "sebični" Ronaldo biće još sebičniji i šutiraće iz lošijih situacija od nekih svojih saigrača u nekim napadima.

Švajcarci pišu o rasprodatoj Marakani, komentari navijača o Zvezdi i Delijama su za svaku pohvalu!

Najluđi autogol: Pogodio svoju mrežu posle odbranjenog penala, pa zaplakao od muke (VIDEO)

Seksi Alesija zasenila predstavljanje Riberija u Fjorentini (FOTO)

Vojvodina protiv Zvezde bez prvog špica, Lalatović poručuje: Nas ne zanima da budemo prvaci!

Mrak na terenima Super lige: Nestalo struje tokom meča, prekid trajao 10 minuta (VIDEO)

Milivojevićev saigrač ušao u istoriju Premijer lige golom protiv Junajteda (VIDEO)

Uništio je Srbiju u finalu Evropskog, a onda je nestao! Evo gde je završila bivša zvezda Reala

Fernandez izveo majstoriju kakva se retko viđa za trijumf Selte, Mata tresao mrežu Atletika (VIDEO)

Dok Zvezda i Partizan odmaraju, Lalatović i Voša pobeđuju i čuvaju prvo mesto!

Milenković nadskočio brutalnog štopera i zabio gol za izjednačenje u goleadi sa Napolijem! (VIDEO)

Real menja formaciju zbog Srbina? Zidan tvrdi: Da, više ćemo igrati sa dva napadača

Nije imao sreće: Jović posle pola minuta pogodio prečku i umalo postao junak Madriđana! (VIDEO)

Srbi kapiteni, zakuvalo se u Rusiji: Spajićev Krasnodar remizirao, Banetov Zenit kiksnuo! (VIDEO)

Real ispustio pobedu: Luka u neverici gledao kako je Valjadolid iščupao bod na Bernabeu! (FOTO)

Jang Bojs se raspucao pred Zvezdu: Cirih pao sa 4:0 uz kombinovanje sastava uoči revanša! (VIDEO)

Levandovski het-trikom srušio Nastasićev Šalke! (FOTO)

Ovo baš i nije bio derbi kola, Liverpul se poigrao sa Arsenalom: Salah ponizio Luiza! (VIDEO)

Mali fudbaleri naučili veliku lekciju o svojoj bezbednosti na društvenim mrežama

VAR razbesneo Ronalda: Milimetri mu oduzeli prvenac sezone, Kjelini rešio meč! (VIDEO)

"Drskog" Pepea nije zanimalo ko je pred njim: Van Dajk izdriblan posle godinu i po dana! (VIDEO)

Baksuzni Verder sa igračem manje umalo uzeo bod, Bajer za 40 minuta uništio Fortunu (FOTO)

MItrović opet strelac, bivši šampion Evrope ipak prejak za Fulam! (VIDEO)

Lukin Palas srušio Mančester junajted u 93. minutu, Milivojević u klinču sa Pogbom! (VIDEO)

Englezi u čudu kako Luka nije dobio crveni: Milivojević napravio penal, Rašford promašio šut za 1:1!

U Jang Bojsu besni na jednog igrača zbog igre protiv Zvezde, poznat status Sulejmanija za revanš!

Nemci opet pišu bajke o Marinu: On je u Zvezdi našao sreću, tu bi mogao da ostane do kraja karijere!

Braći Ilić prija Holandija: Ivan je dao sjajan gol za pobedu, Breda na čelu tabele (VIDEO)

Bivši Zvezdin pik zagorčao život Čelsiju, ali su Plavci u goleadi iščupali prvu pobedu! (VIDEO)

Zbog Mihajlovića, Italijani promenili pravila Serije A: Evo kako će Srbin voditi Bolonju

Na Marakani redovi za davanje krvi: Karte za Jang Bojs rasprodate

Čelnici Jang Bojsa se izvinili Zvezdinoj lepotici: Utvrdićemo koji navijač je bacio predmet!

Vukić o transferu Pavlovića: Sve je u redu, cekamo glavnog doktora

Italijani pišu: Pavlović nije prošao medicinske preglede u Laciju

Kopenhagen želi napadača Zvezde: Boaći puni kasu crveno-belih?

Moramo da pričamo o Partizanovoj iluziji o povratku dece na stadion (VIDEO)

Šta od sporta nude televizije? Ronaldo kreće po nove trofeje, "pun gas" Engleza

Sevilja bez greške: Igrao i Gudelj, saigrač mu završio na nosilima posle opasnog sudara

Kosanović upozorava Nišlije pred debi: Ovde sam tri dana, ne može ništa preko noći

Sadik se izvinio za telefoniranje na ogradi: Ja sam iz drugačije kulture, nadam se da razumete

Povratnici u Premijer ligu kaznili promašaje Evertona! (VIDEO)

Partizanu u Norveškoj sudi čovek koji je napravio najveći skandal Tumbinoj Crnoj Gori!

Gorelo je u Kelnu: Borusija gubila do 70. minuta, pa režirala veliki preokret! (VIDEO)