≫

Đuričić video magični evrogol Di Frančeska petom: Sasuolo diše za vrat Juventusu! (VIDEO)

Lepa pobeda za Sasuolo u 5. kolu Serije A

• 6

Fudbaleri Sasuola pobedili su Empoli sa 3:1, iako su primili gol već u 1. minutu.

Poveli su gosti preko Kaputa iz prvog napada, kada je ovaj fudbaler iskoristio mali odbitak sa 15 metara.

Brzo je to anulirao Boateng, dok je preokret viđen u nastavku. Ferari je odlično reagovao nakon korenra u 57. minutu za 2:1, posao je zatim olakšao Zajc drugim žutim kartonom, dobijenim za simuliranje.

Desna strana je očito bila slaba tačka Empolija, prva dva gola pala su sa te strane, tako je bilo i pri trećem.

Atraktivno je Di Frančesko "štiklom" sa peterca prosledio loptu u mrežu, golom za TV špice.

U pobedi nije učestvovao Filip Đuričić, koji je ceo meč presedeo na klupi, a njegovi saigrači su zaseli na visoku 2. poziciju sa 10 bodova, doduše uz meč više od Spala i Napolija (po 9), odnosno Sampdorije i Fjorentine (po 7).

Na vrhu je neprikosnoveni Juventus sa 12 bodova iz 4 meča, a u nedelju će gostovati Frozinoneu.