≫

Sergej dao gol za Lacio, Ronaldo spasio Juventus, Roma nastavila crnu seriju (VIDEO)

Osim toga, popularni SMS je bio i asistent kod prvog gola

• 5
Sergej Milinković Savić Foto: Tanjug/AP

Fudbaleri Lacija ubedljivo su na svom stadionu savladali su Đenovu sa 4:1 u okviru 5. kola Serija A.

Strelci za Rimljane bili su Kaisedo, Imobile u dva navrata, ali i Sergej Milinković Savić .

Srpski internacionalac je''probio led'' u novoj sezoni i postigao je svoj prvi gol za Lacio u sezoni. Asistent u 55. minutu mu je bio Senad Lulić, a popularni SMS je glavom pogodio za 3:1 u tom trenutku.

Da je ovo njegov dan pokazuje i asistencija u 7. minutu za vodeći gol Kaiseda.

U ostalim mečevima, Roma je nastavila crni niz bez pobede koji traje još od 19. avgusta kada su poslednji put slavili u duelu sa Torinom.

Od tada Vučica je odigrala 6 vezanih mečeva bez trijumfa. Osamnaestoplasirana Bolonja u svim aspektima je nadigrala Vučicu, kojoj ni sve tri izmene koju je trener Di Frančesko izvršio. Domaći igrači pogodili su po jednom u oba poluvremena, prvo je Matielo načeo mrežu, da bi u 59. minutu Santander postavio konačan rezultat, 2:0.

Isti rezultat zabeležen je i u Veroni u kojoj je tim Kjeva izgubio od Udinezea i tako ostao na dnu tabele sa minus jednim bodom. Ipak, držali su se Leteći magarci sve do kraja meča ali su u poslednjih 15 minuta De Pol i Lasanja pogodili za trijumf tima iz Udina.

Juventus je teškom mukom bobedi Frosinone u gostima rezultatom 2:0, a prvi gol je dao kristijano Ronaldo u 81. minutu.

Konačan rezultat postavio je Bernandeski u nadoknadi vremena.