• 0

Brašanac i Maksimović podelili plen u 93. minutu, Crnogorac pocrveneo u Primeri zbog lakta u glavu (VIDEO)

Bolan je bio udarac Nikole Vukčevića

• 0

Fudbaleri Alavesa i Hetafea remizirali su sa 1:1, dok je Valjadolid pobedio Levante sa 2:1 u 6. kolu Primere.

Alaves je propustio šansu da povede u 1. poluvremenu, Ibai nije iskoristio penal, a za to je kažnjen vođstvom gostiju u 80. minutu.

Dijediju je zatresao mrežu, ali je Kaljeri u nadoknadi vremena ipak iščupao bod domaćem timu.

Tako je Darko Brašanac došao do boda, a Nemanja Maksimović iz Hetafea ostao bez celog plena, oba igrača su odigrala ceo meč.

Naših aktera nije bilo u meču Valjadolid - Levante, gde je domaćin došao do preokreta u drugom poluvremenu.

Postigo je dao gol za Levante na početku 2. dela igre, Unal i Naćo su preokrenuli, u međuvremenu je Crnogorac Vukčević dobio drugi žuti karton i ostavio saigrače iz Levantea na cedilu.

Neoprezno je ušao u duel Vukčević, udario je rivala laktom u glavu, pa dileme za sudiju nije bilo.