Dmitrović se držao 48 minuta: Sevilja posle Reala održala čas i Eibaru

Silovita je bila Sevilja

• 1

Fudbaleri Sevilje pobedili su Eibar sa 3:0, a naš golman Marko Dmitrović držao se do 48. minuta meča.

Dobro je parirao Eibar rivalima u prvom poluvremenu, ali je već u prvim minutima nastavka bila kobna akcija koju je po desnom krilu povukao Navas.

Uposlio je Silvu, koji je na petercu skoro okrenut leđima golu uspeo da matira Dmitrovića, kome je lopta prošla kroz noge.

U 58. minutu je pala presuda, Banega je izveo penal uspešno, po sredini, dok se Dmitrović  bacio u desnu stranu.

Za kraj, Banega je postigao i poslednji gol na utakmici, ali iz igre. Tukao je oštro sa 25 metara po zemlji, pa je nastavljena lepa serija Sevilje.

Ovaj tim je prvo u Ligi Evrope nokautirao Standard sa 5:1, potom je stradao Levante sa 6:2, a zatim i Real Madrid sa 3:0.

Nakon ovog meča Barsa ima na vrhu 14 bodova, Sevilja 13, koliko ima i Real uz meč manje.