Radnički iz Niša pobegao Partizanu, evrogol bivšeg igrača Zvezde doneo spas Voždovcu! (VIDEO)

Sjajan gol Lukovića obeležio kolo

• 0

Fudbaleri Radničkog iz Niša pobedili su Zemun sa 2:0, dok je Proleter nadigrao Mačvu sa 1:0.

Ekipa Nenada Lalatovića slomila je Zemunce golovima Babića u prvom poluvremenu, a u ulozi asistenta bili su Drinčić i Stojanović.

Iskustvo je odnelo prevagu u ovom duelu, pa je Radnički održao drugo mesto, na kom se Partizan može izjednačiti ukoliko slomi Spartak na gostovanju u nedelju.

Proleteru je bio dovoljan gol Čovića u 63. minutu, naročito pošto je 7 minuta kasnije Mačva ostala bez Gemovića, a plen su podelili Voždovac i Mladost.

Gosti su poveli na Voždovcu pogotkom Obiore iz peterca, kada su kasnili sa reakcijom svi u odbrani domaćina, da bi meč odlučio Andrija Luković u 80. minutu iz slobodnog udarca, spektakularnim potezom.