≫

Zvezdini omladinci poveli protiv Liverpula uz odbranjen penal, pa izgubili sve u 92. minutu!

Minimalac Zvezde protiv Engleza ispušten u drami, crveno-beli čak ostali bez boda!

• 1

U okviru omladinske Lige šampiona, talenti Crvene zvezde gostovali su Liverpulu i izgubili sa 2:1.

U 3. kolu, Zvezda je gostovala omladincima Liverpula, a ekipa Bratislava Živkovića uspela je da parira u velikom delu meča.

U 15. minutu je domaćinima poništen gol zbog ofsajda, potom su se gosti dugo i dobro branili, a veliki peh zadesio je Savića, koji je zbog povrede leve noge iznet na nosilima.

Adekanje je propustio dve velike prilike u finišu prvog dela, u nastavku je i Zvezda počela da preti, pa je i njoj poništen gol zbog ofsajda Jočića.

Briljirao je i Terzić po boku, potom je Liverpul ređao šanse, uzdrmana je i stativa, a domaće navijače šokirao je Dejan Joveljić u 79. minutu.

Prihvatio je dubinsku loptu i zakucao je u mrežu udarcem sa leve strane, posle čega je u igru ušao Burmaz umesto Jočića.

Nakon toga, Gordić je imao svoj momenat slave, pošto je odbranio penal Luisu, ali nije mogao da zaustavi još sjajan udarac Kamača u finišu sa 20 metara.

Nakon toga, još jednom je kapitulirao, pošto je Vilijams u 92. minutu bio strelac udarcem glavom, posle prekida.

Liverpul - Crvena zvezda 2:1

(Kamačo 86, Vilijams 92 - Joveljić 79)

Liverpul: Jaroš, Vilijams, Luis, R. Vilijams, Klejton, Klarkson, Adekanje, Džons, Glacel, Kejn, Kamačo

Crvena zvezda: Gordić, Kukolj, Terzić, Milikić, Savić (od 30. Ajdinović), Jovičić, Adžibaba, Stojanović (od 45. Kupusović), Joveljić, Jočić (od 84. Burmaz), Velikić (od 46. Stojančić)