≫

Briž promašio nemoguće u 93. minutu, Totenhem se polako oprašta od nokaut faze LŠ (VIDEO)

Bez pobednika i u Belgiji i u Holandiji

• 0

Dve utakmice otvorile su drugi dan 3. kola Lige šampiona - Briž je dočekao Monako, a PSV je igrao protiv Totenhema!

Pobednika nismo videli ni u jednom duelu! U Belgiji je bilo 1:1 (1:1), a u Holandiji 2:2 (1:1).

Briž je dominirao protiv Monaka, ali nije uspevao da ''slomi'' otpor Francuza koji su, doduše, prvi poveli.

Igrao se 32. minut kada je Sila na asistenciju Golovina zatresao mrežu domaćina, ali se Vesli u 39. minutu pobrinuo da Briž poravnat ide na odmor.

Domaćin je najbolju priliku za pobedu propustio u 93. minutu kada je Openda sa tri metra, neometan, glavom šutirao pored gola. Nikome na stadionu mnije bilo jasno kako je ovo promašio...

Vredi pomenuti i to da je ovo prvi bod Tijerija Anrija na klupi Kneževa.

Totenhem je gubio u Ajndhovenu, uspeo da preokrene, ali su sa igračem manje pali u 87. minutu.

De Jong je savladao rezervistu Vorma koji je ušao u igru u 81. minutu umesto Sona. Prethodno je Ljoris dobio crveni karton zbog faula van kaznenog prostora.

Mura i Kejn su bili strelci za Pevce u 39. i 55. minutu dok je Lozano pogodio u 30. minutu za domaćina.

Totenhem je ovim remijem možda i izgubio korak za osminu finala. Barselona ima devet, Inter šest bodova, nakon trijumfa Katalonaca rezultatom 2:0.