Urnebesan pokušaj štopera Napolija da zaustavi Embapea: Ovo se retko viđa na fudbalskim mečevima (VIDEO)

Senegalac nije birao sredstva da zaustavi napadača PSŽ-a

• 4

Fudbaleri Pari Sen Žermena i Napolija odigrali su 2:2 u meču 3. kola Lige šampiona, a jedan od igrača koji su obeležili meč bio je defanzivca gostujućeg tima Kalidu Kulibali.

On je vodio veliku borbu za napadačima Svetaca i, zajedno sa saigračima, uspeo je da ukroti Kavanija, Nejmara i Embapea.

Upravo za ovog poslednjeg nije birao sredstva kako da ga zaustavi, a u 75. minutu meča nasmejao je ceo stadion, Ali i široke narodne mase pored TV ekrana...

Naime, Senegalac je pri rezultatu 1:1 gurnuo saigrača Ruija na napadača PSŽ-a i uspeo je u nameri da ga uspori.

Napoli je potom pogodio za 2:1, ali je Anhel di Marija u 93. minutu postigao fenomenalan gol za konačnih 2:2.

Napoli posle tri kola u grupi C, gde se nalazi i Crvena zvezda, ima pet bodova. PSŽ ima bod manje, a Liverpul jedan više.