Preokret Dinama u Trnavi za evropsko proleće, Milan izgubio na San Siru (VIDEO)

Vredi pomenuti i pobede Arsenala, Zenita, Ciriha i Salcburga

• 7

Dinamo iz Zagreba je na pragu plasmana u nokaut fazu Lige Evrope!

Šampion Hrvatske upisao je veoma vrednu pobedu u Trnavi protiv Spartaka, ali tek nakon preokreta - 2:1 (0:1).

Domaći tim, koji nije imao podršku publike zbog kazne UEFA, poveo je golom Gorbanija u 32. minutu.

Ipak, Gavranović u 65. i Oršić u 77. minutu doneli su trijumf Modrima koji sada imaju devet bodova. Čak pet više od Fenerbahčea koji je ''izvuka0'' 2:2 u Briselu. Kažemo izvukao, jer je Anderleht vodio sa 2:0.

Milan je kod kuće poražen od Betisa rezultatom 2:1, a meč su završili sa igračem manje.

Kastiljeho je isključen u 94. minutu, ali to nije bilo presudno za konačan rezultta. Međutim, jesu ti kontranapadi španskog kluba.

Sanabrija u prvom i Kastiljeho u drugom poluvremenu su bili strelci za Betis, dok je rezervista Kutrone u 83. minutu uneo neizvesnost.

Milan je u 88. minutu i oštećen kada sudija nije svirao očigledan penal za Rosonere koji su ostali na šest bodova. Betis ima sedam, a Olimpijakos četiri.